Thread: zulutrade
View Single Post
Old 08-28-2013, 00:55
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

CaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura about

Bu konuda ben biraz farklı düşünüyorum .Bence zulu ve benzeri mirrortrade siteleri artikca küçük yatırımcı para kazanmaya başlayabilir .Zaten yüzde 99 un kaybettiği bir piyasadan bahsediyoruz .Bunun sebebi ise trader bana göre eğitim vs ile öğrenilerek ,okuyarak olunacak bir is değil .Psikoloji ,sabır ,piyasayı okuma gibi bir sürü şey birazda insanın doğasında var ise oluyor .
Peki hal böyle iken bu ısı iyi yapan biri var ise neden sırf demoda sinyal veriyor diye hayır diyelim .zuluda sp lerin isminin yanında takipçilerinin ne kadar kazandığını gösteren tablolar var .Ben cok adam tanıyorum yıllardır tek kuruş para çekmeyip hep yatırmış .Burda amac hepimizin para kazanmak ise böylede bir imkan var ise ve belli risklerinde kontrol ederek para kazanmak mümkün .burda esas mesele kısının alacağı risk ve kazanç oranına göre doğru sinyalciyi secmek .Gercekten cok istikrarlı trade edenler var zuluda .Arada patlama riskine karşı zulunun otomatik uyarı sistemi ,değiştirme gibi eklemelerinde var.
Reply With Quote