Thread: Which brokers?
View Single Post
Old 03-05-2013, 18:11
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by mets1 View Post
sayın falcon bende aracı kurum için bilgilerinizden yararlanmak isterim atig hakkında bilgilerinizi alb hakkında ya da sizin tavsiye edebileceğiniz yerli kurum artı sunbird diye bir yabancı kurum bilginizi varsa ya da bonuus veren ama gerçekten sağlam yabancı aracı kurum.şimdiden teşekkürler
Bu bir ironi falanmı tam kavrayamadım? Soru sorulan şahıs kıbrıs merkez iş yapan sallamasyon bir yerin çalışanı.Biz Spk listesindekileri yabancı sağlam görülen ciddi denetimlerde kayıtlı firmaları bile yerden yere vururken daha kafadan tekmeyi yemiş bir firma temsilcisine akıl danışılıyor

SPK lisanslı firmalar için şikayet sahipleri özelden isim belirtirlerse yasal sorun yaşamadan olumlu olumsuz hertür görüşünüzü deneyiminizi delillendirmek şartıyla ForexForumTr de yazabilirisiniz.

Daha önce çokça çeşitli forumlarda dillendirdiğim bir konuyu tekrar yazayım.Ciddi denetim kurumlarında, belli başlı büyük ülkelerde kaydı olmayan hiçbir firmada hesap açmayın.İlk bakılacak konu denetim kaydıdır ardından firmanın platformunu deneyen kişilerin deneyimleri ve işlem koşulları gelir.Bu yol izlenmezse ciddi şekilde dolandırılabilirsiniz.

Last edited by Kemal Yıldırım; 03-05-2013 at 18:15.
Reply With Quote