Thread: Ufx
View Single Post
Old 12-24-2016, 22:00
moneytalks58 moneytalks58 is offline
Site Üyesi

moneytalks58 is on a distinguished road

Beni aradılar biz müşterilrerimizin para kazanmasından para kazanıyoruz falan dediler. İlla tutturdu vatandaş dedim bende bi deneme hesabı açıyım. 450 dolar attım. Beğenirsem 4-5 bin dolar atarım diye düşünüyorum. Ondan sonra bi müşteri temsilcisi atadılar. Adam arıyor işte atıyorum usdcad alın diyor. stop loss ne take profit ne diyorum 5 dolar 10 dolar kar alıp çıkıyoruz sonra bi daha giriyoruz diyor. Bende sesimi çıkarmadım hala stop soruyorum bi şey demiyor. Bi keresinde bu sefer %5-10 kar alıp çıkıyoruz dedi petrol için. Sonra stop sordum ve stopsuz işlem yapmam dedim %35 kayba kadar tutalım dedi.

Baktım bunlar tam kepaze parayı çektim.

Bi süre sonra bu müşteri temsilcisi aradı bugün çok güzel fırsatlar var ne yapalım dedi. Bende dedim sen böyle böyle tavsiyeler veriyosun ben sana nerden güvenecem dedim. Sesini falan yükseltip artislik yapmaya başladı. Ben öyle bi şey demem dedi. Telefon görüşmelerini kayda alıyorsanız aç dinle dedim o zaman. Bu defa de zaten forex her baba yiğidin harcı değildir. Zaten 300-500 doların var gibi triplere girdi. İş yerindeydim küfür edemedim ama bende önce adam gibi konuşmayı öğren diye çıkıştım.

Yani işin özü bunlara sakın ola güvenmeyin.
Reply With Quote