Thread: zulutrade
View Single Post
Old 08-27-2013, 23:39
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by CaKiNG View Post
aslında takipçi kendini tamamen sinyal sağlayıcıya bırakmayıp ,kendi al ve to lerini düzgün ayarlar ,gercekten az DD sahibi sinyal sağlayıcı seçer ise zuluda para kazanmak bana göre mümkün gibi geliyor .Ben birini takip edermiyim peki ? şahsen kimseyi takip etmem ama gercekten kafamdaki gibi bir tradera rastlasam takip ederim .Sonucta 24 saat açık piyasa .Birde extradan gelecek dolarların zararı olmaz ama hiç birini takip edim diye düşünmedim .kendimde sürekli zuluda sinyal veriyorum .bende en az 5 hesabı patlattım cunku orda dereceye girmek icin eksi islemleri kapatmak kimsenin isine gelmiyor .belki bunun etkiside olabilir .Ancak hep soylemisimdir zulu bir trader için kendini test etmenin en güzel Yönetimidir .Tam bir trader arenasıdir .insan kendini kandırabilir belki Fx konusunda ama zulu istatistikleri hep gercegi yüzünüze vurur.ben sinyal almak olmasada her tradera bir zulu sinyal hesabı açmasını şiddetle tavsiye ederim .
kendini test için katılıyorum ama gerçek hesap olmalı demoyla girenler var ondan bir halt olmaz.yayıncılardanda sadece 10K üstü kendi parasıyla işlem yapan yayıncılaır takip ederlerse manyakça riskler alan adamlara kapılmamış olurlar.
Reply With Quote