View Single Post
Old 07-06-2015, 01:57
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Ewray16 View Post
Merhaba Arkadaşlar,

1 kaç saattir foruma bakıyorum ama net cevabımı bulamadım. ve armaktan yoruldum. Benim de bir kaç sorum olacak.

Öncelikli olarak

1- Arkadaşlarımız 100 $ lık hesaptan para kazanamayacağımızı söylüyorlar bu ne kadar doğrudur. Ben yarın itibari ile işlemlere başlayacağım.

2- Şirketlerin yatırım uzmanlarına bir güvensizlik hakim. Bu kişiler yerine böyle güzel forumları takip etmem daha mantıklı sanırım. Bu konu da hem fikir misiniz?

3- En önemli sorum demo hesap oynarken bazen para kazandım, bazen kayıp ettim. Son zamanlarda açtığım işlemlerin 20/15 i falan başarılı oluyor. bu ortalamayı 60 - 80 işlem için diyebilirim.

Hesap açmam için beni ikna etmek isteyen müşteri temsilcim bana artı da olan bedellerin benim olduğunu söyledi. yani ben 100 $ yatırdım 10 bin dolarım var ve ilk işlemlerimden itibaen bmesela 5/5 işlemden kazandım diyelim. 100 $ kazandım diyelim o paranın tamamı benim oluyor mu?

4-10 000 $ ım sıfırlanana kadar mı oynuyorum. Yoksa belli bir teminat vs limiti var mı?

5- Son olarak GCM Forex ile başlamayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz?

Bu konularda sabırla verilecek cevaplarınız için şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
100 dolara seksen takla atan müşteri temsilcilerinin olduğu firmalar market makerdır deposite oynar bol kar vaadi verip, müşterinin diplenip tekrar para yatırmaları için uğraşırlar.Sanırım yeterli olmuştur.
Reply With Quote