View Single Post
Old 03-09-2016, 05:46
doruk1614 doruk1614 is offline
Yeni Üye

doruk1614 is on a distinguished road

HESABI BEKLETIYORUM KAFAM KARISIK... 1 stp.ecn nedir firmama bu olsun dedıgımde buyuk ıslemler yapman lazım dedı yoksa kafadanmı oynamamak lazım?? 2 eurtry nin tam anlamıyla caiz olması için hesabımın try olması yeterlımı yoksa hesabımın eur mu olması gerek? paritelerden biri bizim hesabımızın paritesi olsa yeterlimi illa baz döviz olmasına gerek varmı..en onemlı sorum buydu lutfen gercek bılgı sahipleri cevaplarsa ozellıkle bunu sevınırım. 3 kaldıracta arkadaşlar benim hesabım= x1 bankanın actıgı hesap= x24 ıken, yanı 25 li kaldıractaaa, banka x24ü gercekten alıyoda,para deger kazanıyo satıyoz,, yoksa sadece x1 işleme giriyoda bankamız gerıye kalan x24ün satısını hayalimi yapıyor? BU 3 SORU BANA GORE FOREX CAİZMİ SORUSUNUN KIRMIZI CIZGILERIDIR.BU CIZGILER EGER GECILMEZSE,EMTİA,HISSE SENEDI TARZI ISLEMLER ACMAZSAK,,VEDEEE ISLEMLERIMIZI SADECE ALIP SONRASINDA SATMAYA YONELIK YAPARSAK,KONUYLA ILGILI BIR KISI OLARAK FOREX CAIZDIR DIYEBILIRIM. sımdı bu soruların cevaplarını alalım ve yolumuza oyle devam edelim herkezi tartısmaya davet edıyorum.
Reply With Quote