View Single Post
Old 03-21-2017, 07:33
Kartalfx's Avatar
Kartalfx Kartalfx is offline
Trader

Kartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond repute
Default Eagle eur/usd paunch v1.0

Değerli arkadaşlar uzun zamandır forumdayım, çoğunuzun beni daha önceki katılımlarımdan tanıdığınızı düşünüyorum.Yeni hazırladığım Expert Advisorla ilgili yukarıda son 12 aya ait backtest bulunmaktadır.Performans hakkında bir kaç detay vermek gerekirse yukarıda sonuçlara ait hesapta 1000 usd bakiye baz alınarak maximum risk oranında expert çalıştırılmıştır.Bu ayarda DD oranı yüksek olup küçük parayı hızlıca patlamadan büyütmeyi düşünen arkadaşlarımız için tasarladım.Fon büyüdükçe DD oranı kısılarak kazanç oranındaki azalma kadar risk faktörüde düşmektedir.Örneklemek gerekirse 1000 usd bakiye için yıllık kazanç 2875 dolar %287.5 büyüme olurken alınan bakiyenin geri düşüş riski yüzde %39dur.Risk oranı azaltılarak büyük hesaplarda %5'e kadar riski düşürerek kar miktarını %50'lere yıllık bazda çekerek kullanmak mümkündür.

İşlem yaptığım firmada pamm yöneticisi olarak kayıt olup eğer onaylanırsa isteyen kişilere bu experti sunma fırsatıda bulacağım.