View Single Post
Old 06-30-2018, 21:54
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by seaugeo View Post
Merhaba arkadaslar ben bir soru sormak istiyorum. Daha once trde islem yapiyordum ve usd/euro gibi araclar ben kapatmadan ve eksiye düsmeden kapanmiyordu. sonra yurtdisi bir sirketle denedim XXXXX bana pozisyolarimin 90 günde otomatik kapanacagini soyledi.
Simdi sorum su brn yeni bir firma ararken pozisyon kapatmada bir sinir varmi yokmu firma sayfasinin neresine bakarak anlayabilirim? tesekkürler
Öyle saçmalık olmaz belliki o firma tokatçı bir sahtekar market maker ve senin cebindeki paranında biran önce bitmesi için acelesi olacak kadarda aç
Reply With Quote