FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER)

FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) (https://forexforumtr.com/index.php)
-   Forex Room (https://forexforumtr.com/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Forex Room 2017 (https://forexforumtr.com/showthread.php?t=573)

furian 02-20-2017 19:53

bu karar alınmadan önce çok sayıda şikayet paylaşımı yapan "forexi yasaklayın" diyen paylaşımları görmüştüm.

bu kişilere ufak bir cevap vermek isterim.

forex firması hattından sizi arayarak gerçek hesap oluşturmanız yönündeki dolduruşlara kapıldınız. doğru düzgün SL, TP nedir, işlem yönetme yeteneğiniz olmadan işlemler açtınız. SL noktasını ya koymadınız ya da her zarar edişte daha uzağa çekip deposit eklemeye devam ettiniz. Varınızı yoğunuzu maalesef kaybettiniz, şikayetler arttı ve bu duruma geldik.

Sonuçta yapılmak istenen amacın forexten hem küçük yatırımcıyı uzaklaştıralım, hem de forexin cazibesini kaybettirelim, şirketler kapansın gitsin yaklaşımları var.

Bekleyip görelim, ilerleyen dönemlerde belki olumlu gelişmeler yer alır.

ibiliguk 02-21-2017 18:11

Bu ne biçim uygulamadır,arkadaş ışıkfxte 500 dolar ile devam ediyor ve ona söyledikleri ilk defa hesap açacaklar için geçerli bu uygulama yani sizin için değil demişler.Ben ziraatfxte demoda dahi 50000'nin altında açamıyorum:)

Kemal Yıldırım 02-21-2017 20:34

Yurtdışı için çok sayıda soran arkadaşımız olmuş testler bitmek üzere biraz daha sabredin.Para çekme taleplerini yolladım swift havale olduğu için birkaç gün sürüyor.Yatırdığımızla birlikte karı hepsini beraber istedik geldiğini bir görelim ki daha içimiz rahat şekilde tavsiye edebilelim.

stalwart 02-21-2017 20:59

Quote:

Originally Posted by Kemal Yıldırım (Post 184194)
Yurtdışı için çok sayıda soran arkadaşımız olmuş testler bitmek üzere biraz daha sabredin.Para çekme taleplerini yolladım swift havale olduğu için birkaç gün sürüyor.Yatırdığımızla birlikte karı hepsini beraber istedik geldiğini bir görelim ki daha içimiz rahat şekilde tavsiye edebilelim.

Dört gözle bekliyoruz sağolun üstadım

meter 02-21-2017 22:02

Quote:

Emekleriniz için teşekkürler Kemal üstad firma tavsiyenizi sabırsızlıkla bekliyoruz

Mundi 02-21-2017 22:51

Sterlinde günlük grafikte bayrak flama var gibi. Üçgen kırılıp hangi yönde kapanış yaparsa günlükte işleme girilir. işlemde 2 -3 hafta kalınır. ytd

http://i.hizliresim.com/Qa1YXA.jpg

mcahit 02-22-2017 02:47

Quote:

Emeğiniz ve sabrınız için teşekkürler, Tavsiyenizi heyecan la ve sabırla bekliyoruz

Photographer 02-22-2017 08:46

Quote:

teşekkürler :alkis:

GoGo 02-22-2017 10:10

GCM vs Destek

Merhaba Arkadaşlar,

GCM ve Destek FX firmalarından hangisini tercih edersiniz ? İki firma içinde şikayetler var. Acemi iken ilk aracı kurumum GCM ile acı bir tecrübem var ama diğer firmalarında çok farklı veya dürüst olduğunu düşünmüyorum. Destek de spread ve swaplar daha iyi. GCM gene her zamanki gibi havalarda uçuyor, zannedersiniz Forex'i onlar icat etmiş. Ama acemiyi görünce parasını tükettirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Mesala USD 2.9 larda iken girdiğim forex piyasasında ilk hesabımı TL açtırdılar, fark olmayacağını söylediler. Ama bildiğiniz üzere TL eridi ve açtığım tüm pozisyonlar ister karda ister zararda olsun TL hesap olduğundan bakiyem eridi gitti. GCM'nin sadece latformları ve işlemleri yerine getirme oranı gayet iyi, bir süpriz olmuyor.

Sizler de tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim, önereceğiniz başka kurum olabilir yerli de olur yabancı da.

Bu arada GCM'deki yetkili 50.000TL altında tebliğden önce açılan mevcut hesapların kapanmayacağı işleme devam edilebileceği ama 1 TL dahi çekilse hesabın kapanacağını bildirdi. Bu dedikleri doğru mudur? Tecrübesi olan var ise paylaşırsa çok sevinirim.

Teşekkürler.

Paratik 02-22-2017 10:16

Emeğiniz için çok tesekkurler bekliyoruz hocam

All times are GMT +3. The time now is 07:51.