FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER)

FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) (https://forexforumtr.com/index.php)
-   General Chat (https://forexforumtr.com/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Forum tasarımı (https://forexforumtr.com/showthread.php?t=448)

CFST 09-06-2014 00:52

Forum tasarımı

Forumun arka planı için renk ve resim görsel olarak beğendiğiniz şeyleri hep birlikte önerelim.Sayın admin bunları dikkate alarak bazı yenilikler yapabilir.

marikan 11-26-2014 12:16

Sayın Admin bey, mesajların hemen altına bir teşekkür et butonu koysanız iyi olur diye düşünüyorum. yazılan mesaja cevap yazmadan, yazan kişiye teşekkürlerimizi sunmak için faydalı olduğu kanaatindeyim.

efe 11-30-2014 10:18

Quote:

Originally Posted by marikan (Post 112697)
Sayın Admin bey, mesajların hemen altına bir teşekkür et butonu koysanız iyi olur diye düşünüyorum. yazılan mesaja cevap yazmadan, yazan kişiye teşekkürlerimizi sunmak için faydalı olduğu kanaatindeyim.

teşekkür butonu siteye saldırıyı kolaylaştırıyor

marikan 11-30-2014 19:37

Anladım teşekkür ederim.

mister4nal 03-14-2015 23:06

Fon resmi, renkleri, çalışma şekli neredeyse herşeyi güzel bir site.

Sanki bizlerin daha çok yardım edip güvenlik, video, iletişim gibi araçları bu oluşuma ilave etmemiz gerekir.

Neden güvenlik : Böyle kuvvetli bir oluşumun sürekli düşmanı olur.

Neden video : Kendi şahsıma video analizleri devamlı izleyerek performansım artırıyor orada kurulan cümleler detaylar daha iyi anlamamı sağlıyor.

Tabi yöneticilerimiz bu konular hakkında mutlaka birşeyler yapıyordur ama neden daha kuvvetli olmayalım ki neticede sloganımız birlikten kuvvet doğar.
Kuvvet te paradır pamuk eller cebe diyorum . Kazanmıyormusunuz ?

bozo 03-16-2015 00:11

sitenin mobil uyumlu sayfası olabilir ...yaaaa

Tuncay Kaya 03-16-2015 00:43

Quote:

Originally Posted by bozo (Post 128426)
sitenin mobil uyumlu sayfası olabilir ...yaaaa

Normal şartlarda hazır var fakat o kadar çok saldırı aliyoruzki mobil uyum malesef daha korumasız :(

Tuncay Kaya 03-16-2015 00:53

Arkadaslar
Özellikle canlı yayın ile ilgili daha geliştirilmek için fikirlerinizi bekliyorum.

mister4nal 03-16-2015 00:53

Arkadaşlar bu gün foreks tv de Tuncay beyinde daha iyi için neler yapmamız gerekir sorusundan da görüldüğü gibi yöneticilerimiz hizmet geliştirme konusunda açık görüşlüler bizlerin bu başlık altında fikirlerimizi isteklerimizi bol bol paylaşmamız gerekir ki hizmetler ve platformumuz gelişsin genişlesin.

Ve elbette bu istekleri yaparken taşın altına elimiz de koymamız gerekir bedavaya dönmüyordur bu işler.

Şu unutulmamalıdır ki upgrade olmazsa olduğumuz yerde sayarız.
Sürekli güvenli gelişme ve teknolojiye ayak uydurmak çağın bir gereği.

Kendi şahsıma böyle bir platformun ileri gitmesi için elimden geleni yapacağımı söyleyebilirim. Valla kazanıyorum :)

Forum Tasarımı başlığı da bu konunun genişleyip bir sonuca bağlanması için en uygun başlık katılımı çoğaltıp istek ve önerilerimiz var ise bir sonuca bağlayabiliriz.

Tuncay Kaya 03-16-2015 06:25

Burda fikir konusunda kısıtlama yok arkadaşlar. Sonuçta yazılanlar hemen ertesi gün olacak değildir mutlaka ama bizlere fikir verecektir.
Bunun için fikirlerin ne kadar uçuk olduğu önemli değil.
Sadece benim yaptığım analiz programı olarak sinirlamayin kendinizi.
FOREXTV olarak içerikte daha neler olabilir?
Yada analiz programını hangi gorselllikte seyretmek istersiniz?
Bir stüdyo mesela. ...
Konuk ve soru -cevap şeklinde. ...
Temel analiz konularının değerlendirilmesi. ......
Yayın saatinin uzatılması. ....
Aklınıza ne geliyorsa yazın ,bakalım neler çıkıyor bizlerden görelim.

All times are GMT +3. The time now is 21:02.