FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER)

FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) (https://forexforumtr.com/index.php)
-   Forex Room (https://forexforumtr.com/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Forex Room 2012 (https://forexforumtr.com/showthread.php?t=82)

kaisersoze 01-04-2012 16:16

Walla şimdi istanbulda olmadığıma üzüldüm. Yaza da burada buluşalım, analizlerimizi yapıp denize gireriz :)

YILMAZ 01-04-2012 16:19

Petrole akıl erdiremiyom eur dşerkende cıkıyo cıkarkende 102,68 yaptı ne iş anlamadım petrolde satış girilirmi sizce düşmeyecekmi bu dünkü zarar duryo bida acacak oluyomda asım hocam petrol takibin varmı

asmpnr 01-04-2012 16:24

Quote:

Originally Posted by kaisersoze (Post 19159)
Walla şimdi istanbulda olmadığıma üzüldüm. Yaza da burada buluşalım, analizlerimizi yapıp denize gireriz :)

Kaiser merak etme 1-2 otel projem var. olursa ordayım bahara... Belek teki Maxxroyalın ben yaptım bazı işlerini... Divan ve barut la görüşme halindeyim bakalım:)

braveheart 01-04-2012 16:24

Quote:

Originally Posted by YILMAZ (Post 19160)
Petrole akıl erdiremiyom eur dşerkende cıkıyo cıkarkende 102,68 yaptı ne iş anlamadım petrolde satış girilirmi sizce düşmeyecekmi bu dünkü zarar duryo bida acacak oluyomda asım hocam petrol takibin varmı

Akıl sır erdirecek birşey yok arkadaşım, akıntıya karşı yüzüyorsun sadece, dün akşam seni işlem'i kapaman konusunda ikaz ettim, Petrol'ün önü açık, 110 seviyeleri pek fazla uzakta gözükmüyor, ben emin olduğum işleme girmezken sen bilmediğin sularda yüzüyorsun, maksimum çekileceği nokta 101.60 seviyesi olacaktır ki gün içi 101.85'e kadar geri gelmiş, Haftalık'da alış'a geçmiş bu arada, yine de benden seni ikaz etmesi, Petrol, Altın, Gümüş gibi sert hareket emtia'lara bulaşma derim ben yine sana,

braveheart 01-04-2012 16:25

Quote:

Originally Posted by asmpnr (Post 19161)
Kaiser merak etme 1-2 otel projem var. olursa ordayım bahara... Belek teki Maxxroyalın ben yaptım bazı işlerini... Divan ve barut la görüşme halindeyim bakalım:)

Ooo Asım hayırlı olsun, Otel falan, :eek:

Forex'den güzel kazanmışsın belli ki, aman aman nazar değdirmeyelim, :D

YILMAZ 01-04-2012 16:33

Quote:

Originally Posted by braveheart (Post 19162)
Akıl sır erdirecek birşey yok arkadaşım, akıntıya karşı yüzüyorsun sadece, dün akşam seni işlem'i kapaman konusunda ikaz ettim, Petrol'ün önü açık, 110 seviyeleri pek fazla uzakta gözükmüyor, ben emin olduğum işleme girmezken sen bilmediğin sularda yüzüyorsun, maksimum çekileceği nokta 101.60 seviyesi olacaktır ki gün içi 101.85'e kadar geri gelmiş, Haftalık'da alış'a geçmiş bu arada, yine de benden seni ikaz etmesi, Petrol, Altın, Gümüş gibi sert hareket emtia'lara bulaşma derim ben yine sana,

indigini göremedim müdür odasında iş vardı orada ugrasıyodum o sıra inmiş kapatamadan elimde kaldı 105 zararla kapattım başka yerden alırız artık sagol

asmpnr 01-04-2012 16:42

Quote:

Originally Posted by braveheart (Post 19163)
Ooo Asım hayırlı olsun, Otel falan, :eek:

Forex'den güzel kazanmışsın belli ki, aman aman nazar değdirmeyelim,

Yok üstadım işimiz gereği çok dolaşırım. haftada 1 şehir dışım var. Oteli almadık işini almaya çalışıyoruz:) inşallah kısmet olurda misafir ederiz:D:D

gkaplan 01-04-2012 17:01

eurodaki dusus saat 17:00 de usd ile ilgili açıklanacak parametrelere gore dahada dusermi dersiniz?

gkaplan 01-04-2012 17:16

eURODAKİ ÇÖKÜŞ DEVAM EDİYORRRRRRRR

kaisersoze 01-04-2012 17:22

Quote:

Originally Posted by asmpnr (Post 19165)
Yok üstadım işimiz gereği çok dolaşırım. haftada 1 şehir dışım var. Oteli almadık işini almaya çalışıyoruz:) inşallah kısmet olurda misafir ederiz:D

Divan derken merkezdeki Divantalya mı?

Haber ver dostum geldiğinde.. Zaten Chess üstad'da gelecek, havaların ısınmasını bekliyor galiba :) merak ediyorum nasıl olur, plajda bir yandan denize bakıp bir yandan grafiklere bakıp birlikte fikir paylaşımı yapmak.. :D

All times are GMT +3. The time now is 16:35.