FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER)

FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) (https://forexforumtr.com/index.php)
-   Beginners in the forex (https://forexforumtr.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Vob mu Forex mi (https://forexforumtr.com/showthread.php?t=285)

santiego76 07-06-2013 02:55

Vob mu Forex mi

Arkadaşlar uzun zamandır forex piyasalarına girmek için teknik analiz öğrenîyorum ve iyi bir seviyedeyim denilebilir , forexte demo hesaplarda çok pratik yaptım , yinede forex çok büyük bîr deniz haliyle daha tehlikeli gibi geliyor . Vob"u son 1 ayda duydum ve az çok araştırıyorum . Sizce teknik analiz bilgimle vob "da iş yapabilirmiyim , bide vobda karı yada zararı anlık realize edebiliyor musun yani forex gibi her an karını alabilir yada zararı kabullenebilirmisin yoksa vade sonunu mu beklemek zorundaasın , şimdiden teşekkürler, saygılar

Kemal Yıldırım 07-06-2013 15:03

Quote:

Originally Posted by santiego76 (Post 64603)
Arkadaşlar uzun zamandır forex piyasalarına girmek için teknik analiz öğrenîyorum ve iyi bir seviyedeyim denilebilir , forexte demo hesaplarda çok pratik yaptım , yinede forex çok büyük bîr deniz haliyle daha tehlikeli gibi geliyor . Vob"u son 1 ayda duydum ve az çok araştırıyorum . Sizce teknik analiz bilgimle vob "da iş yapabilirmiyim , bide vobda karı yada zararı anlık realize edebiliyor musun yani forex gibi her an karını alabilir yada zararı kabullenebilirmisin yoksa vade sonunu mu beklemek zorundaasın , şimdiden teşekkürler, saygılar

Forexin özgülüğünü vobda borsada bulamazsın yeri gelir adamlar açığa satışı yasaklar yeni yeni uygulamalar getirir yatırımcıyı kafalarına göre engelleyebilirler.Forexte sınırsız özgürlük var ve 24 saat açık piyasa imkanın var.Diğerlerinde belli saat aralıklarına sıkışmış garabet bir sistem söz konusu.

Ertuğrul 07-15-2013 15:47

Kabaca diyebiliriz ki borsa , fazla risk almak istemeyen yatırımcıların forex ise risk manyağı spekülatörlerin işidir. Kabaca...

Kemal Yıldırım 07-15-2013 18:51

Quote:

Originally Posted by Ertuğrul (Post 65361)
Kabaca diyebiliriz ki borsa , fazla risk almak istemeyen yatırımcıların forex ise risk manyağı spekülatörlerin işidir. Kabaca...

bana sorarsan borsa hertür manuplasyona açık yeri geldiğinde devletin parmakladığı sana işlemlerine kısatlama getirdiği çok kazanırsan bu adam bir ayakmı yapıyor diye hesaba çektiği lüzumsuz bir alan:biggrin1:

Forexteki rahatlık borsada olmaz.Risk olayı kişiye kalmış kaldıraçsız yaparsan borsadan farkı olmaz açığa satış imkanın olduğu için daha bile rahat olursun insede çıksada kazanırsın ve derinlik borsaya göre her an var.

Kocayörük 10-12-2013 15:41

Quote:

Originally Posted by Kemal Yıldırım (Post 65386)
bana sorarsan borsa hertür manuplasyona açık yeri geldiğinde devletin parmakladığı sana işlemlerine kısatlama getirdiği çok kazanırsan bu adam bir ayakmı yapıyor diye hesaba çektiği lüzumsuz bir alan:biggrin1:

Forexteki rahatlık borsada olmaz.Risk olayı kişiye kalmış kaldıraçsız yaparsan borsadan farkı olmaz açığa satış imkanın olduğu için daha bile rahat olursun insede çıksada kazanırsın ve derinlik borsaya göre her an var.

Forex kendini kontrol edebilirsen borsadan her türlü daha güvenlidir.

parababasi 09-07-2016 14:19

forex ucsuz bucaksiz bir deniz. Oradan kendine uygun (volatil veya degil) pariteleri secip islem yapabilirsin... VOP cok riskli diye duydum...

All times are GMT +3. The time now is 04:54.