FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER)

FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) (https://forexforumtr.com/index.php)
-   Forex Room (https://forexforumtr.com/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Forex Room 2012 (https://forexforumtr.com/showthread.php?t=82)

braveheart 01-04-2012 15:20

EurUsd'da da 1.2950 seviyesi önemli, Haftalık'ta destek seviyesi, buradan bir miktar alım gelmesi olası, Olmadı tekrar'dan 1.2860 seviyesini ziyaret edecek gibi, burası da gitti mi artık Euro'da yeni dipler görmemiz kuvvetli olasılık dahilinde,

asmpnr 01-04-2012 15:21

İspanya'nın,bankacılık sektörünü yeniden yapılandırmak için AB ve IMF'ye başvuracağı konuşuluyor.

asmpnr 01-04-2012 15:21

Quote:

Originally Posted by braveheart (Post 19138)
EurUsd'da da 1.2950 seviyesi önemli, Haftalık'ta destek seviyesi, buradan bir miktar alım gelmesi olası, Olmadı tekrar'dan 1.2860 seviyesini ziyaret edecek gibi, burası da gitti mi artık Euro'da yeni dipler görmemiz kuvvetli olasılık dahilinde,

Dostum nerelerdesin. 2haftadır gözümüz aradı:)

braveheart 01-04-2012 15:24

Quote:

Originally Posted by asmpnr (Post 19140)
Dostum nerelerdesin. 2haftadır gözümüz aradı:)

Dostum malum sene sonu pek bir aksiyon yoktu, biraz kafa dinlemek lazım, bir de yeni yıl'la birlikte günlük trade'i bıraktım, Günlük, Haftalık grafik'te güzel işlem fırsatları var, artık yavaştan yavaş'a orta vade, kademe kademe de uzun vade'ye kayacağım gibi, :)

asmpnr 01-04-2012 15:47

Quote:

Originally Posted by braveheart (Post 19142)
Dostum malum sene sonu pek bir aksiyon yoktu, biraz kafa dinlemek lazım, bir de yeni yıl'la birlikte günlük trade'i bıraktım, Günlük, Haftalık grafik'te güzel işlem fırsatları var, artık yavaştan yavaş'a orta vade, kademe kademe de uzun vade'ye kayacağım gibi, :)

Valla dostum hep kendime söylediğim sözdür. Ortauzun vade trade etmeyen günlük trade zor olur.. En iyisi bence de.....Bu hafta sonu cumartesi ayarlayabilrsen babelli burda olacak...

pacemaker 01-04-2012 15:51

Quote:

Originally Posted by asmpnr (Post 19146)
Valla dostum hep kendime söylediğim sözdür. Ortauzun vade trade etmeyen günlük trade zor olur.. En iyisi bence de.....Bu hafta sonu cumartesi ayarlayabilrsen babelli burda olacak...

üstad buluşmaya acemiler de katılabiliyorlar mı dinleyici olarak?

braveheart 01-04-2012 15:52

Quote:

Originally Posted by asmpnr (Post 19146)

Kısmet dostum,

EurGbp'de bu arada 0.83'ün altına indi inecek, Günlük'te aslında satış verdi ama Haftalık'da da satış onayı versin, Biraz daha düşerse bununda kafasına vururum artık, ;)

asmpnr 01-04-2012 16:01

Quote:

Originally Posted by braveheart (Post 19149)
Kısmet dostum,

EurGbp'de bu arada 0.83'ün altına indi inecek, Günlük'te aslında satış verdi ama Haftalık'da da satış onayı versin, Biraz daha düşerse bununda kafasına vururum artık, ;)

8355 orta vade sinyali vermişti yukarı fake yaptı pozdan çıktım. sonra radardan çıktı. Bakalım baya bi satış yedi sağlam gidri var eu ile beraber...

asmpnr 01-04-2012 16:02

Quote:

Originally Posted by pacemaker (Post 19147)
üstad buluşmaya acemiler de katılabiliyorlar mı dinleyici olarak?

Tabiki dostum ne demek... özelden tel mesaj atarsan oluşturabilirsek buluşucaz...

asmpnr 01-04-2012 16:05

İsviçre Merkez Bankası Başkanı Philipp Hilderand, EUR/CHF'nin 1.20 tabanı açıklanmadan önce(ağustos),kişisel hesaplarını dolara çevirmiş.

All times are GMT +3. The time now is 06:15.